Urządzenia Body Space

Body Space VACUTHERM Q1


Bieżnia Profi
Dzięki wykonywaniu klasycznych ruchów na bieżni (zdecydowany marsz) oraz panującemu podciśnieniu w kapsule Body Space Vacu Therm Q1 Bieżnia dochodzi do polepszenia krążenia krwi głównie w miejscach najbardziej narażonych (brzuch, uda, pośladki) na powstawanie cellulitu. Przyspiesza również krążenie limfy, dzięki czemu z organizmu szybciej są usuwane toksyny.

Działanie podciśnienia polega na ściąganiu większej ilości krwi w dolne partie ciała – co powoduje czterokrotnie szybsze spalanie tkanki tłuszczowej w porównaniu z tradycyjnym treningiem aerobowym. W urządzeniach Vacu Therm dolna, ta najbardziej problematyczna część ciała zostaje szczelnie zamknięta w kapsule i poddawana na przemian działaniu podciśnienia i ciśnienia atmosferycznego. Stosowanie podciśnienia przy jednoczesnym wysiłku fizycznym służy aktywnemu spalaniu kalorii, przyśpiesza odchudzanie, krążenie krwi i gwarantuje intensywne spalanie tkanki tłuszczowej z „trudnych okolic” (brzuch pośladki, uda) jak również redukcję cellulitu.

Promieniowanie podczerwone od wielu lat jest z powodzeniem stosowane w chirurgii plastycznej, fizykoterapii czy rehabilitacji. Porównując promieniowanie podczerwieni można je podzielić na trzy grupy IR-A , IR-B i IR-C. Promieniowanie IR-A przenika 40-50 krotnie szybciej w głąb skóry w porównaniu do IR-C i około 10 krotnie szybciej w porównaniu do IR-B. W urządzeniach Vacu Therm zastosowano specjalne lampy działające głównie w zakresie IA-A tkanka podskórna i tkanka tłuszczowa czyli od 4 do 5 mm.

Body Space Vacu Therm Q1 Bieżnia została stworzona z myślą nie tylko o problemach tysiącu kobiet, ale też mężczyzn, którzy dzięki ćwiczeniom zyskują poprawę kondycji fizycznej, rozbudowanie i trenowanie mięśni oraz poprawę ukrwienia organizmu, a szczególnie dolnych partii ciała, co pozytywnie wpływa nie tylko na wygląd skóry, ale również na kondycję seksualną.

Trening na Body Space Vacu Therm Q1 Bieżnia zapewnia nie tylko poprawę wyglądu ciała i skóry, ale też relaks i dawkę energii, które sprzyjają naszemu samopoczuciu.
Zupełnie nowa metoda zwalczania dolegliwości cellulitu i nadmiernej tkanki tłuszczowej przy pomocy urządzeń Vacu Therm jest obecnie najbardziej skuteczna i daje pewność całkowitego sukcesu pod warunkiem poddania się odpowiedniej ilości zabiegów.

EFEKTY:
likwidacja cellulitu
przyśpieszenie przemiany materii – spalanie kalorii. Podniesienie temperatury ciała o 1 stopień, oraz lepsze ukrwienie w dolnych partiach ciała powoduje przyśpieszenie przemiany materii o 40%.
szybkiego spalania tkanki tłuszczowej (uda, brzuch, pośladki). Maksymalne przyśpieszenie krążenia krwi w skórze i tkance podskórnej powoduje dwukrotne przyśpieszenie procesów przemiany materii. Efektem czego jest szybka utrata zbędnych kilogramów oraz cellulitu.
wyszczuplanie i wymodelowanie sylwetki
poprawy ukrwienia (skóra staje się bardziej elastyczna i jędrna)
polepszenia kondycji fizycznej
poprawy krążenia i poprawa działania układu limfatycznego
szybkiego usuwania toksyn i substancji szkodliwych z organizmu w wyniku maksymalnie intensywnego pocenia się.
likwidacja zespołu „zimnych stóp”
poprawa samopoczucia poprzez wyzwolenie hormonów szczęścia podczas sesji treningowej
poprawy kondycji układu sercowo-naczyniowego – zwiększenie częstotliwości akcji serca do wartości jakie osiągane są u ludzi intensywnie uprawiających ćwiczenia fizyczne,
działanie przeciwbólowe – działa przeciwbólowo, ogólnoustrojowo w leczeniu urazów oraz przewlekłych dolegliwości pochodzenia neurologicznego i reumatoidalnego.
opóźniania procesów starzenia się skóry (Antyaging)– rewelacyjne efekty w procesie opóźniania starzenia się skóry. Dzięki promieniom podczerwonym, podczas naświetlań dochodzi do pobudzenia produkcji kolagenu w skórze.

Body Space Bieżnia Infrared Q1

Bieżnia Infrared Q1 jest wspomagana przez technologię ćwiczeń w podczerwieni „InfraRed”. Takie połączenie gwarantuje podczas treningu cztero­krotnie szybsze spalanie tkanki tłuszczowej i cellulitu w porównaniu do tradycyjne­go treningu aerobowego. Metoda ta, znacznie przyśpiesza spalanie tkanki tłuszczowej, redukcję cellulitu i poprawia wygląd skóry. Zapewnia również występu­jący w przy temperaturze 35-45 stopni Celsjusza, zdrowy efekt pocenia, który przyśpiesza usuwania z organizmu szkodliwych substancji i toksyn.

Wbudowany panel InfraRed
Pozwala na kilkustopniowe sterowanie mocą, intensywnością promieni podczer­wieni – InfraRed.

Body Space Bieżnia Infrared Q1 posiada szereg cech, które są wyznacznikami jej jakości i solidności wykonania. Począwszy od zmodyfikowanego napędu pasa bieżni treningowej, do którego budowy użyto podzespołów o najwyższej niezawodności i pewności konstrukcyjnej, po bezkomutatorowy (klatkowy) silnik o mocy 4,0 HP motor (8 HP Peak), który nie wymaga konserwacji. Silnik bieżni posiada właści­wy zapas mocy, dzięki czemu nie ulegnie przeciążeniu, a to z kolei pozwali na jego długą i bezawaryjną eksploatację.

Sterownik AC
Dzięki nowoczesnemu sterownikowi AC, praca bieżni jest płynna już od najniższych prędkości.

System chłodzenia Air Cool
Niezaprzeczalnym atutem bieżni jest kilkustopniowy system chłodzenia – Air Cool – nawiew, który mocno lub delikatnie chłodzi i dostarcza świeże powietrze podczas treningu.

Dotykowy wyświetlacz
Pozwala na łatwe kontrolowanie szybkości i pochylenia bieżni. Jego przyjazny dla użytkownika interface pozwala na konfigurowanie w sposób optymalny programów treningowych indywidualnie dla potrzeb zarówno użytkownika początkującego, jak i zaawansowanego. Drugi panel szybkiego dostępu, zapewnia stałą kontrolę para­metrów treningu. Nawet gdy na głównym ekranie wyświetlany jest program trenin­gowy, użytkownik może w międzyczasie dowolnie konfigurować prędkość i stopień wzniesienia bieżni.

Body Space BODY ROLL

Body Roll jest sprawdzonym sposobem na jędrną sylwetkę, to już nowy trend w masażu odchudzającym, limfatycznym. Polega na masowaniu całego ciała za pomocą drewnianych, charakterystycznie wyprofilowanych rolek.

​Urządzenie to, łączy w sobie łatwość użytkowania i estetykę wykonania. Zajmuje zaledwie 1m2 i jest łatwe w obsłudze. Wbudowany komputer pozwala na precyzyjną kontrolę pracy. Urządzenie nie wymaga zatrudnienia dodatkowego personelu – wymaga jedynie paru sekund na włączenie go.

Prawdziwy żarnik podczerwieni, zamontowany w Body Roll Infra, jeszcze skuteczniej pomaga w uzyskaniu pięknej i szczupłej sylwetki, skuteczniej wzmacnia mięśnie, uelastycznia skórę i redukuje rozstępy. Body Roll z podczer­wienią łączy w sobie lecznicze działanie promieni podczerwieni z dobroczynnym masażem na rolkach. Podczerwień powoduje, że masaż staje się jeszcze większą przyjemnością.

Body Roll Infra jest urządzeniem całkowicie bezpiecznym i zaprojektowanym tak, aby zapewnić najwyższy komfort masażu. Urządzenie do profesjonalnego masażu limfatycznego Body Roll, udostępnia użytkownikowi szeroki wybór programów i fun­kcji, które można w dowolny sposób konfigurować oraz tworzyć ustawienia spersonalizowane.

Masaż Body Space Body Roll pozytywnie wpływa na:
układ krążenia – pobudza przepływ limfy, zwiększa szybkość przepływu krwi, otwierają się naczynia włosowate, przez co tkanki są lepiej odżywione i dotlenione, poprawia się metabolizm, wzrasta odporność organizmu

układ nerwowy – usprawnia przewodzenie bodźców nerwowych, uwalnia endomorfiny, które wyciszają ból, powodują uczucie odprężenia

układ mięśniowy – zwiększa elastyczność mięśni, podwyższając lub obniżając napięcie mięśniowe

Efekty działania:
poprawa krążenia krwi
dogłębne rozbicie tkanki tłuszczowej
modelowanie sylwetki
poprawa krążenia limfy
lepsze ujędrnianie tkanek
zmniejszenie dolegliwości bólowych
łagodzenie zespołu napięcia przedmiesiączkowego
poprawa samopoczucia
łagodzenie stresu
usunięcie toksyn z ustroju
rewitalizacja organizmu
redukcja wagi ciała
Przeciwwskazania:
nieleczone i nieuregulowane nadciśnienie
choroby serca (rozruszniki, zastawki)
zaburzenia układu krwionośnego oraz zaawansowane żylaki
nowotwór, choroby węzłów chłonnych
ostre stany zapalne skóry
ciąża
zaawansowana osteoporoza​

Body Belly

innowacyjna maszyna do kompleksowego treningu wszystkich mięśni brzucha!

Body Belly łączy w sobie prostotę wykonywania ćwiczeń mięśni brzucha, ze skutecznością treningu w podwieszeniu poprzez pełny zakres ruchu. Działa na mięśnie brzucha nie obciążając szyi, pleców oraz ramion w przeciwieństwie do tradycyjnych brzuszków.

• Trening mięśni brzucha
• Płaski brzuch
• Wysmuklenie talii
• Wzmocnienie kręgosłupa

Zakrzywiony tor naśladuje naturalne zgięcie kręgosłupa, wymuszając prawidłową postawę ciała, dzięki czemu każdy może wykonywać ćwiczenia, niezależnie od poziomu sprawności. Dla osób o większej sprawności fizycznej możliwość zwiększania obciążenia dzięki uchwytom na ciężarki olimpijskie.
Poręcze prowadzące wykonane są ze stali nierdzewnej zapewniając wyjątkowo płynne prowadzenie.

Ergonomiczny obrotowy fotel zapewnia wygodną pozycję klęczącą, izolując pracę mięśni brzucha, eliminując jakiekolwiek zajęcia zginaczy stawu biodrowego.
Przyjmując odpowiednią pozycję możemy również stymulować mięśnie pośladkowe.

Dodatkowo sanki można regulować na lewo-skręt oraz prawo-skręt stymulując pracę mięśni skośnych brzucha, pięknie modelując talię.